Program Partnerski

Poleć Planimo

Poleć Planimo kontrahentom, klientom i znajomym. Spraw aby zaczęli być naszymi zadowolonymi Klientami, a my zapłacimy Ci prowizję od każdej wystawionej faktury.
W celu wzięcia udziału w naszym Programie Partnerskim prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@planimo.pl. Skontaktujemy się z Tobą przekazując więcej szczegółów dalszej współpracy. Naszym Partnerom udostępniamy unikalny link do polecania naszego systemu.

Jak dostać prowizję ze sprzedaży?

Każdy nowy użytkownik ma prawo do wykorzystania z miesięcznego okresu testowego. Kiedy ten okres się kończy, a użytkownik zaczyna być Klientem płacącym, osoba polecająca ma prawo do prowizji. Wysokość prowizji zależy od planu wybranego przez Klienta.

Jak mogę odebrać zarobione pieniądze?

W momencie wygenerowania się prowizji dla osoby polecającej skontaktuje się z Tobą nasz konsultant w celu umówienia sposobu odbioru pieniędzy. Preferujemy wystawienie faktury VAT dla firm oraz umowy o dzieło dla osób fizycznych. Niewypłacone pieniądze gromadzone i przechowywane są na naszych kontach. Partner ma możliwość poproszenia o wypłatę w dowolnym momencie.

Jaki pakiet muszę mieć wykupiony aby móc zostać Partnerem Planimo?

Teoretycznie żaden. Zależy nam jednak na kompetentnych partnerach, dlatego polecamy wykorzystanie pakietu darmowego.

Jak wysokie mogą być moje zarobki?

Teoretycznie – nieskończone. W praktyce oddajemy naszym Partnerom do 50% uzyskanego przychodu. Pisząc „do 50%” mamy na myśli, że w zależności od wypracowanego przez Partnera obrotu dostanie on mniejszą lub większą procentowo kwotę. Uważamy że to rozsądne zasady.